top of page

Worbla Nedir?

Bilmeyenleriniz için Worbla ısı ile şekil alan, toksik malzeme içermeyen, özel bir ekipmana ya da çalışma alanına ihtiyaç olmadan kullanılabilen bir termoplastik malzemedir. Daha önce kullanan müşterilerimizin benzetmesi ile dokusu ısındığında esneyen bir deri parçasına ya da yumuşatılmış balmumu kağıtlarına benzetilmektedir.

Worbla ürünleri son derece kullanıcı dostu ürünlerdir. Hataları düzeltmek ve artıkları ziyan etmeden kullanmak çok kolaydır. Worbla'nın raf ömrü yoktur ve tekrar ısıtılmaya gerek duymadan önce 30-90 saniye çalışma süresine sahiptir. Kürlenme süresi yoktur, soğuduğunda sertleşip seklini korur, tekrar ısıtıldığında tekrar şekil verilebilir ve bu döngü sonsuzdur. Çoğu Worbla ürünü kendinden yapışkanlıdır, yani harici yapıştırıcılara gerek kalmadan yüzlere bağlanabilirler ve böylece ekstradan yapıştırıcı kürlenme zamanıyla uğraşmanıza gerek kalmaz. Worbla ürünleri çözücüde bozunmazlar.

Çoğu diğer plastiğin yanı sıra Worbla ürünleri el ile şekillendirilebilir, karmaşık şekillere sahip olabilirler. Bu şekilde kalıpların içinde ve dışında şekillendirilip, şekil alabilir. Worbla ürünleri, Cirque de Solei, Disney, Star Trek Discovery ve Madonna's Rebel Heart Tour gibi bir sürü uluslararası grup ve şirketler tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda gerçek zamanlı makyaj yarışması Face Off'da Worbla ürünlerine yer verilmiştir. Dünyanın her yerinden, sanatla, heykelcilikle, modayla, kuklacılıkla, cosplayle ve daha bir sürü sanat dalıyla ilgilenen insanların oluşturduğu büyük bir topluluğa sahiptir.

Siz de Worbla ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, örnek projelere bakmak isterseniz Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Worbla ürünlerinden satın almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

bottom of page